Vrh A

(22.1.2017) 


Všechna štěňátka z vrhu A našla svojí milující rodinu. Dvě holčičky jsou na Slovensku. S většinou majitelů jsme v pravidelném kontaktu, někteří  mají za sebou první výstavní zkušenosti a umístění. Prohlédněte si galerii – viz níže.

 

Fotogalerie našeho prvního vrhu.

Fotogalerii najdete také na Facebooku !

———————————————————————————————-

V noci 22.1.2017 se v naší chovatelské stanici narodilo 11 štěňátek, 6 holčiček a 5 kluků! Ze 6ti holčiček mám dvě nestandardní (jeden zálomek a druhá má tři korunky), a z 5ti kluků máme dva se zálomkem a tři standardní. Jsme moc šťastní, že jsou miminka v pořádku!

———————————————————————————————–

Na konci listopadu 2016 došlo ke spojení Ch. Grace Eliviann z Valdštejnských lip a krásného JCh. Ch. Burberry Brown AtleticoAnn.

 

Burberry (Cameron)
(o: HARMAKHIS WISDOM Quentin, m: Dream of Glory HELYA RIDGE)

výška 70 cm, HD A, ED 0/0, OCD neg, plnochrupý, nůžkový skus, Dilute status – DD, DM (Degenerative Myelopathie): N/N (clear)

Cameron je držitelem následujícíh titulů: BISS 15, JCh Slovakia, CZ, PL Champion, Candidate C.I.B., Junior Derby winner, Junior Champion of Champions, Multiple Best head winner.

 

Grace
(o: Worldwinner 2011, Int. Multi-Grand Ch. FARMERS GUARDIAN African Akono, m: C.I.B, MCh., MGCh. Eliviann z Valdštejnskýchn lip)

výška 63 cm, HD A, ED 0/0, plnochrupá, nůžkový skus, bez alergií, štítná žláza v pořádku

Grace je držitelkou titulů: CZ, PL Champion, Club Champion ČKRR, a čekatelkou titulů C.I.B, SK, DE Champion

Je to typická, vyvážená fenka, správného formátu, má korektní ridge se souměrnými korunkami. Grace má krásnou typickou hlavu, rovný hřbet a správně nasazený ocas, korektní úhlení, a velmi dobrý pohyb. Je vyrovnaná a klidná, zvyklá na ostatní domácí zvířata a malé děti.

 

Rodokmen očekávaných štěňátek si můžete prohlédnout níže.

 

 

PODMÍNKY PRODEJE A REZERVACE ŠTĚŇAT

Po domluvě se zájemcem a upřesnění podmínek koupě je požadována záloha. Záloha činí 1/3 z dohodnuté celkové ceny štěněte. Záloha na koupi štěněte je mezi chovateli rozšířená záležitost. Složená finanční částka dává chovateli (relativní) jistotu, že si zájemce štěňátko, které si vybral, opravdu zakoupí. Pokud dojde k uzavření kupní smlouvy, je zaplacená záloha odečtena od kupní ceny štěněte.
Pokud k převzetí štěněte z nějakých důvodů nedojde, zaplacená záloha se v předem určených případech NEVRACÍ!

Proč je záloha nevratná? Chovatele stojí spoustu času, peněz i energie najít správné majitele pro svá štěňátka, s některými se domluví na koupi, některé zájemce musí odmítnou. V případě, že zájemce nedodrží své slovo a štěňátko si nekoupí, je pro chovatele náročné znovu vyhledat vhodného majitele. Po tu dobu je štěňátko samozřejmě chovatelem živeno a musí se hradit jeho veterinární péče. Chovateli tak vznikají další náklady a je jen spravedlivé, když na tyto náklady původní zájemce také přispěje.
Pokud je ovšem důvod nepřevzetí vybraného štěňátka jiný – úhyn štěněte, nemoc či odchylka od standardu – záloha je v plné výši vrácena. Po zaplacení zálohy dostane každý zájemce potvrzení o zaplacení zálohy.
Štěňátka odcházejí do svého nového domova až po druhé kontrole vrhu, kterou vykoná přidělený poradce v 8.týdnu věku štěňat.

Zbývající část kupní ceny je doplacena při převzetí štěňátka v dohodnutém termínu. Chovatel se zájemcem podepíší kupní smlouvu a chovatel majiteli předá očkovací průkazy, informace ohledně krmení, doporučených následných veterinárních kontrolách, očkování a odčervení. V případě, že štěňátko putuje do zahraničí je třeba předem domluvit podmínky přijetí v cizí zemi.

Pokud jede štěňátko do zahraničí, je vždy nutné dopředu domluvit podmínky přijetí země, do které štěně cestuje.

KUPNÍ SMLOUVA

Kupující dostává k prostudování kupní smlouvu, pokud s podmínkami souhlasí, zkontroluje si výběr štěněte a smlouvu stvrdí svým podpisem. Kupní smlouva se podepisuje ve dvou kopiích – pro kupujícího a pro chovatele.